| |
Ukinit neupravičene ure. V tem primeru bi jih dosti šlo iz razreda, pa bi bil mir, ostali pa so verjetno na takem nivoju da bojo vedli da če dosti manjkaš neboš nardil razreda.
|
| |
| |
Samo učenje mora biti za vse, to me nobeden ne prepriča, saj živimo v skupnosti, za katero je bolje, da gremo skupaj naprej.
|
| |
| |
neopravičena ura je kazen. če jih imaš preveč se boš pač lahko učil eno leto več
|
| |
| |
NikMan : Samo učenje mora biti za vse, to me nobeden ne prepriča, saj živimo v skupnosti, za katero je bolje, da gremo skupaj naprej. Taki nebojo naredli šole nikak, mogoče še osnovno srednje pa ne.
stormx173: neopravičena ura je kazen. če jih imaš preveč se boš pač lahko učil eno leto več Sej je vseeno če zaostaneš zaradi ocen al zaradi neupravičenih.
|
| |
| |
Krivda v takih primerih v splošnem ni enostranska, tako da v problemu iz teme sta kriva tako učitelj, kot tudi učenec in posredno seveda tudi starši učenca.
Bi pa še dodal, da šola ni samo učenje, ampak je pomembna komponenta tudi vzgoja. Vendar pa je problem, ker na fakulteti tega skoraj ne učijo, tako da so učitelji velikokrat nepripravljeni in se potem pojavlja problem vzpostavljanja avtoritete.
|
| |
Prikazujem 2 od skupno 2 strani |
|