Kliknite tukaj, da si ogledate profil, kot ga vidijo drugi
 
Domov > Forum > Zdravje in kulinarika

Napitek iz zelenjave in sadja

 
 
4.5.2013, 12:46
Živijo.

Zadnje pol leta redno uživam sadne shake oziroma napitke, kjer mešano sadnje zmiskam in popijem skoraj vsako jutro, kar mi da tudi energijo.

Sedaj pa bi rad probal še z zelenjavo, neko preprosto in ne preveč. Kak predlog?


changed: NikMan (4.5.2013, 12:50)
 
 
 
4.5.2013, 13:56
korenje

changed: blek12 (4.5.2013, 13:58)
 
 
 
4.5.2013, 14:00
To že razumem, samo kaj naj še dodam in kako? Kaka mlada špinača mogoče in kje jo dobiti?
 
 
 
5.5.2013, 14:23
Mlado špinača je super, dobiš pa jo na tržnici pa mnogokrat tudi v velikih Merkatorjih z bio oddelkom. Drugače še lahko daš zeleno, peteršilj, ohrovt, ker pa te zadeve same po sebi nimajo ravno pretirano dobrega okusa, dodaš banano in/ali pomarančno in reč postane pitna.

Ni pa dobro, da se s zelenimi smoothiji pretirava, ker surovi listi zgoraj omenjene zelenjave vsebujejo visoko raven oksalatov, ki pa je lahko v nekaterih primerih na dolgi rok škodljiva. Pač, po pameti, kot pri vsaki stvari.
 
 
Prijava in registracija
 
 
 
Zmaga.com ponuja brezplačno in razumljivo učenje računalniških programov, vas na enkraten način spozna z različnimi svetovnimi jeziki, s podrobno obrazloženimi recepti prikaže čare kulinarike in vam prežene strahove pred domačimi opravili.
 
 
Poleg tega lahko prebirate poučne članke, ki so namenjene širjenju naše splošne razgledanosti ter preverite svoje znanje z priljubljenim in enostavnim sistemom za preverjanje znanja. Če med vsebinami, ki se dodajajo vsak dan, ne najdete želenega znanja, je za vaša vprašanja na voljo dobro obiskan forum, kjer lahko tudi aktivno sodelujete. V primeru, da bi radi svoje praktično znanje delili z ostalimi, pa to lahko storite preko preprostega vmesnika za dodajanje vsebin. Zmagajte z znanjem z Zmaga.com!